Hybrid Feis 2022 Live Final Timetable

Time Adjudicator Code Desc. Room
09:00 Arthur Webb SD89 SOLO DRAMA SD89 SOLO DRAMA Merrion 3
09:00 Caitriona Ni Threasaigh MT89 SOLO MUSICAL THEATRE MT89 SOLO MUSICAL THEATRE Merrion 1
09:00 Louise Webb GP5 POETRY – GIRLS GP5 POETRY – GIRLS Shelbourne 1
09:00 Patricia Reynolds BP5 POETRY – BOYS BP5 POETRY – BOYS Shelbourne 4
09:30 Ailbhe Murphy JSH1315 SOLO SHAKESPEARE JSH1315 SOLO SHAKESPEARE Shelbourne 3
09:30 Kerrie Heasley DUO12,DUO1314(inter) DUOLOGUE INTER DUO12,DUO1314(inter) DUOLOGUE INTER Shelbourne 2
09:30 Louise Webb GP6 POETRY – GIRLS GP6 POETRY – GIRLS Shelbourne 1
09:30 Patricia Reynolds BP6 POETRY – BOYS BP6 POETRY – BOYS Shelbourne 4
10:00 Arthur Webb SD10 SOLO DRAMA SD10 SOLO DRAMA Merrion 3
10:00 Caitriona Ni Threasaigh MT1012 SOLO MUSICAL THEATRE MT1012 SOLO MUSICAL THEATRE Merrion 1
10:00 Louise Webb GP7 POETRY – GIRLS GP7 POETRY – GIRLS Shelbourne 1
10:00 Patricia Reynolds BP7 POETRY – BOYS BP7 POETRY – BOYS Shelbourne 4
10:30 Ailbhe Murphy SSH1618 SOLO SHAKESPEARE SSH1618 SOLO SHAKESPEARE Shelbourne 3
10:45 Kerrie Heasley TV810 TV PRESENTER TV810 TV PRESENTER Shelbourne 2
11:00 Arthur Webb SD11 SOLO DRAMA SD11 SOLO DRAMA Merrion 3
11:00 Caitriona Ni Threasaigh MT1315 SOLO MUSICAL THEATRE MT1315 SOLO MUSICAL THEATRE Merrion 1
11:00 Louise Webb GP8 POETRY – GIRLS GP8 POETRY – GIRLS Shelbourne 1
11:00 Patricia Reynolds BP8 POETRY – BOYS BP8 POETRY – BOYS Shelbourne 4
11:30 Ailbhe Murphy Jnr Poetry Final(ages5-7) POETRY COMBINED Jnr Poetry Final(ages5-7) POETRY COMBINED Shelbourne 3
11:45 Kerrie Heasley DUO1516,DUO1718 DUOLOGUE SENIOR DUO1516,DUO1718 DUOLOGUE SENIOR Shelbourne 2
11:45 Louise Webb GP9 POETRY – GIRLS GP9 POETRY – GIRLS Shelbourne 1
11:45 Patricia Reynolds BP9 POETRY – BOYS BP9 POETRY – BOYS Shelbourne 4
12:00 Ailbhe Murphy CP57 CREATE YOUR OWN POEM CP57 CREATE YOUR OWN POEM Shelbourne 3
12:00 Caitriona Ni Threasaigh MT1618 SOLO MUSICAL THEATRE MT1618 SOLO MUSICAL THEATRE Merrion 1
12:15 Arthur Webb SD12 SOLO DRAMA SD12 SOLO DRAMA Merrion 3
12:30 Ailbhe Murphy CP810 CREATE YOUR OWN POEM CP810 CREATE YOUR OWN POEM Shelbourne 3
12:30 Louise Webb GP10 POETRY – GIRLS GP10 POETRY – GIRLS Shelbourne 1
12:30 Patricia Reynolds BP10 POETRY – BOYS BP10 POETRY – BOYS Shelbourne 4
13:15 Ailbhe Murphy Inter Poetry Final ages 8,9,10 POETRY COMBINED Inter Poetry Final ages 8,9,10 POETRY COMBINED Shelbourne 3
13:15 Kerrie Heasley SH1318 SEAMUS HEANEY SPECIAL AWARD SH1318 SEAMUS HEANEY SPECIAL AWARD Shelbourne 2
14:00 Louise Webb GP11 POETRY – GIRLS GP11 POETRY – GIRLS Shelbourne 1
14:00 Patricia Reynolds BP11 POETRY – BOYS BP11 POETRY – BOYS Shelbourne 4
14:15 Arthur Webb SD1314 SOLO DRAMA SD1314 SOLO DRAMA Merrion 3
14:15 Kerrie Heasley DUO89,DUO1011, DUOLOGUE JUNIOR DUO89,DUO1011, DUOLOGUE JUNIOR Shelbourne 2
14:30 Ailbhe Murphy CP1112 CREATE YOUR OWN POEM CP1112 CREATE YOUR OWN POEM Shelbourne 3
14:45 Louise Webb GP12 POETRY – GIRLS GP12 POETRY – GIRLS Shelbourne 1
14:45 Patricia Reynolds BP12 POETRY – BOYS BP12 POETRY – BOYS Shelbourne 4
15:15 Ailbhe Murphy CP1318 CREATE YOUR OWN POEM CP1318 CREATE YOUR OWN POEM Shelbourne 3
15:15 Kerrie Heasley TV1113 TV PRESENTER TV1113 TV PRESENTER Shelbourne 2
15:30 Arthur Webb SD1718 SOLO DRAMA – GAWN PERPETUAL CUP SD1718 SOLO DRAMA – GAWN PERPETUAL CUP Merrion 3
15:30 Louise Webb SD1516 SOLO DRAMA – MONTAINE PERPETUAL CUP SD1516 SOLO DRAMA – MONTAINE PERPETUAL CUP Shelbourne 1
15:45 Patricia Reynolds WBY1318 BERNADETTE GARVEY PERPETUAL CUP(YEATS) WBY1318 BERNADETTE GARVEY PERPETUAL CUP(YEATS) Shelbourne 4
16:00 Ailbhe Murphy Snr Poetry Final (ages 11,12 ) POETRY COMBINED Snr Poetry Final (ages 11,12 ) POETRY COMBINED Shelbourne 3
16:30 Ailbhe Murphy PAP Final PAINT A POEM PAP Final PAINT A POEM Shelbourne 3
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.